Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

ADORE BI-TONE - Контактні лінзи кольорові (квартальні)

Виробник: Eyemed Technologies
Артикул: ADORE
420,00 грн. / шт
Доступно до замовлення

840,00 грн. /2

ADORE – це італійські кольорові контактні лінзи, що дозволяють як додати природнього кольору очам, так і повністю змінити забарвлення на будь-який смак. 
Широка кольорова гама лінз ADORE представлена в 3-х ексклюзивних лініях: Bi (2-тонові), Tri (3-тонові), Dare (mix). Кожна з яких має по 7 відтінків. 
Серія Bi-tone – це світлі відтінки кольорів, зовнішня окантовка яких майже не промальована, що дозволяє вигідно підкреслити природний колір та малюнок Ваших очей, змінити або скоригувати їх відтінок.
ADORE Bi-tone — 2-х тонові кольорові лінзи рекомендовано, в основному, для темних і середньо-темних очей. Окрас лінз світлий, тому на дуже світлих очах колір може бути не помітний.
При виборі лінз враховуйте поєднання кольорів – уявіть як вибраний колір буде поєднуватись з природним кольором Ваших очей.  

Базові кольори: Bi-Grey, Bi-Green, Bi-Blue, Bi-Aqua, Bi-Yellow, Bi-Hazel, Bi-Honey;

Основні особливості та переваги ADORE BI-TONE:
  • На відміну від інших серій ADORE,  Bi-tone візуально не змінює розмір очей. 
  • В лінзах ADORE  Ви не знайдете занадто ярких кольорів, саме це дозволяє виглядати природно та гармонічно. Ефект зміни кольору буде найбільш помітний на темних очах.
  • Особливість дизайну лінз ADORE - в м'якому  переході малюнка райдужки до центральної прозорої зони зіниці. Ближче до центру малюнок стає тонший, а колір змінюється на менш насичений, що дозволяє Вам добре бачити при любому освітленні (як відомо, при недостатньому освітленні зіниці розширюються).  
  • У лінз ADORE Bi-tone  досить велика площа не профарбована, тому природний колір Вашої райдужної оболонки буде проглядати навколо зіниці, що надасть особливої пікантності очам. 
  • В лінзах ADORE використовується багатошарова технологія виробництва – барвник знаходиться в середині лінзи,  що захищає очі від прямого контакту з ним, надає комфорту та робить використання безпечним, а якість - бездоганною.
  • Лінзі ADORE відомі своєю високою гідрофільністю та кисневою проникністю, що гарантує комфорт та безпеку Вашим очам.
  • Лінзи мають захист від УФ-випромінення.
Додатково:
За призначенням Кольорові
Режим заміни Квартальний
Режим носіння денний (3 місяці)
Тип матеріалу гідрогель
Матеріал Polimacon
Діоптрії 0,00 ; -0,25...-16,00
Радіус кривизни (мм) 8,6
Діаметр (мм) 14,0
Вміст води (%) 45
Проникність кисню (Dk/t) 15.05
УФ-фільтр так
В упаковці 2 лінзи
Виробник Eyemed Technologies