Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

ADORE DARE-TONE - Контактні лінзи кольорові (квартальні)

Виробник: Eyemed Technologies
Артикул: ADORE
420,00 грн. / шт
Доступно до замовлення

840,00 грн. /2

ADORE – це італійські кольорові контактні лінзи, що дозволяють як додати природнього кольору очам, так і повністю змінити забарвлення на будь-який смак. 
Широка кольорова гама лінз ADORE представлена в 3-х ексклюзивних лініях: Bi (2-тонові), Tri (3-тонові), Dare (mix). Кожна з яких має по 7 відтінків. 
Серія Dare-tone – це самі темні відтінки кольорів, що підходять як для світлих так і темних очей. Лінзи достатньо темні по своєму краю, тому на світлих очах райдужка до краю буде темніша, що надасть  глибини погляду. На темних очах лінзи підсилять Ваш природний колір,  додаючи йому виразності, та змінять відтінок.
ADORE Dare-tone – візуально трохи збільшує райдужну оболонку Ваших очей не залежно від рідного кольору. Малюнок райдужки плавно переходить до прозорої зони зіниці, таким чином зміна кольору очей відбувається більш природно.  У лінз ADORE Dare-tone доволі широка прозора частина,  що контактує з Вашим натуральним кольором. Тому при виборі лінз враховуйте поєднання кольорів – уявіть як вибраний колір буде поєднуватись з природним кольором.  

Базові кольори: Dare -Grey, Dare -Green, Dare -Yellow, Dare -Blue, Dare -Aqua, Dare -Hazel, Dare -Violet.

Основні особливості та переваги ADORE DARE-TONE:
  • Adore DARE-TONE насичені, але в одно час, не яскраві кольори. Темна окантовка зовні надасть очам глибини та виразності.  
  • Лінзи Adore DARE-TONE за рахунок діаметру малюнка створюють ефект збільшення очей, але при цьому, виглядають природно та гармонічно.  
  • Особливість дизайну лінз ADORE - в м'якому  переході малюнка райдужки до центральної прозорої зони зіниці. Ближче до центру малюнок стає тонший, а колір змінюється на менш насичений, що дозволяє Вам добре бачити при любому освітленні (як відомо, при недостатньому освітленні зіниці розширюються).  
  • У лінз ADORE досить велика площа не профарбована, тому природний колір Вашої райдужної оболонки буде проглядати навколо зіниці, що надасть особливої пікантності очам. 
  • В лінзах ADORE використовується багатошарова технологія виробництва – барвник знаходиться в середині лінзи,  що захищає очі від прямого контакту з ним, надає комфорту та робить використання безпечним, а якість - бездоганною.
  • Лінзі ADORE відомі своєю високою гідрофільністю та кисневою проникністю, що гарантує комфорт та безпеку Вашим очам.
  • Лінзи мають захист від УФ-випромінення.
  • Лінзи Adore DARE-TONE створені для тих, хто в пошуку приголомшуючих змін. 
Додатково:
За призначенням Кольорові
Режим заміни Квартальний
Режим носіння денний (3 місяці)
Тип матеріалу гідрогель
Матеріал Polimacon
Діоптрії 0,00 ; -0,50 ... -16,00
Радіус кривизни (мм) 8,6
Діаметр (мм) 14,0
Вміст води (%) 45
Проникність кисню (Dk/t) 15.05
УФ-фільтр так
В упаковці 2 лінзи
Виробник Eyemed Technologies