Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal - Контактні лінзи мультифокальні (місячної заміни) - АКЦІЯ 3 лінзи + розчин

Виробник: Alcon
Артикул: AIR OPTIX

1.274,00 грн. /3
424,67 грн./ 1шт.

В наявності
Air Optix plus HydraGlyde Multifocal – силікон-гідрогелеві мультифокальні контактні лінзи нового покоління для тих хто не хоче носити окуляри для близу. Виробник: Alcon. Рекомендований термін носіння - 1 місяць при денному режимі, або 7 днів (6 ночей) при безперервному.

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal – лінзи, що спеціально розроблені для успішного підбору на початкових стадіях пресбіопії  і успішної подальшої корекції на вищих стадіях.  (Пресбіопія – поступова втрата здібностей очей зосереджуватися на об'єктах поблизу . Це - природна частина старіння, цей процес зазвичай починає зачіпати людей після віку 40 років. )

Три варіанти аддідаціі:
Low (низька) до +1,00 - для людей з віковою далекозорістю на початковій стадії. Плавний і практично непомітний перехід з однофокальних контактних лінз, забезпечує ясний і виразний зір на всіх дистанціях. 
Medium (середня) від +1,25 до +2,00
High (висока) більше +2,00 
Середня і висока аддідація  - для людей з вираженою віковою далекозорістю. В лінзах з середньою і високою мірою аддідаціі розроблений плавний перехід за принципом "лінза в лінзі" - від слабкої до середньої і далі до високої аддідаціі. Така особливість конструкції лінзи дозволяє мати чіткий зір на близькій і середній відстанях при збереженні задовільної якості зору в даль.

Основні особливості Air Optix plus HydraGlyde Multifocal:
  • Мультифокальні лінзи мають спеціальний дизайн – 3 прогресивні зони фокусіровки: 
центральна зона – дозволяє Вам добре бачити поблизу, читати;
перехідна зона – дозволяє змінювати фокус між близькими та дальніми об'єктами, а також бачити предмети на середній відстані; 
периферична зона – для далі, дозволяє гарно бачити предмети на відстані.
  • Високий рівень проникнення кисню (Dk/t=138)  забезпечує фізіологічно необхідний доступ кисню до рогівки ока. Це дозволяє зменшити імовірність появи гіпоксії (недостатку кисню). 
  • Матеріал, із якого виготовлені лінзи (Лотрафілкон В), володіє можливістю утримувати вологу, тим самим зменшуючи зневоднення, що надає комфортного використання.
  • Вміст води (33%) забезпечує високу стабільність лінз до дегідратації, і дозволяє зберегти комфорт навіть при роботі за монітором і в кондеціонованих приміщеннях. 
Додатково:
За призначенням Мультифокальні
Режим заміни Щомісячний
Режим носіння денний (1 місяць), або безперервний (до 7 днів)
Тип матеріалу силікон-гідрогель
Матеріал lotrafilcon В
Діоптрії +6,0 ... -10,0
Радіус кривизни (мм) 8,6
Діаметр (мм) 14,2
Аддідація Low; Medium; High
Вміст води (%) 33
Проникність кисню (Dk/t) 138
Дизайн 3-Zone
УФ-фільтр ні
В упаковці 3 лінзи
Виробник Alcon