Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

Air Optix COLORS - Контактні лінзи кольорові (місячної заміни) - АКЦІЯ 2 лінзи + розчин

Виробник: Alcon
Артикул: AIR OPTIX
474,00 грн. / шт
В наявності

948,00 грн. /2

AirOptix Colors - сілікон-гідрогелеві кольорові лінзи для зміни кольору як світлих, так і темних очей, виробництво компанії Alcon (США). Вони забезпечують не тільки красивий природний колір очей, але і винятковий комфорт при носінні.
Дані лінзи призначені для денного носіння протягом 30 днів.

AirOptix Colors доступні в 12-ти кольорах. Завдяки тришаровій технології інтеграції пігменту в матеріал лінзи 3-in-1 COLOR TECHNOLOGY колір очей виглядає дуже природньо. Зовнішнє кільце пігменту - підкреслює виразність очей. Середнє - визначає основний колір. Внутрішнє додає яскравості та глибини.

Важливо:  Контактні лінзи, навіть якщо їх носити в косметичних цілях, є рецептурними медичними виробами, які слід надягати виключно за рецептом лікаря-офтальмолога.

Основні особливості Air Optix COLORS:
  • Виготовлені з сучасного силікон-гідрогелевого матеріалу. Це забезпечує потрібний приплив кисню до рогівки, що дозволяє уникнути гіпоксії. Можна сміливо носити лінзи весь день і навіть до вечора очі не будуть виглядати втомленими.
  • Завдяки технології плазмової обробки поверхня виробів повністю гладка, що дає очам додатковий комфорт. 
  • Гідрофільна поверхня утримує вологу, необхідну для зволоження очей, тому Вам не доведеться додатково купувати краплі. Крім того, в лінзах присутній зволожуючий агент, який сприяє комфорту при першому надяганні.
  • Завдяки технології злиття кольору малюнок, що складається з трьох шарів, зливається з натуральним кольором райдужної оболонки і забезпечує природний відтінок очей. Темне зовнішнє кільце візуально збільшує очі і підкреслює райдужку.
  • Повна безпека AIR OPTIX COLORS забезпечена технологією, за допомогою якої пігмент запечатується всередині лінзи, за рахунок чого поверхня виробу залишається ультра-гладкою, а малюнок не контактує з тканинами органів зору.
Додатково:
За призначенням Кольорові
Режим заміни Щомісячний
Режим носіння денний (1 місяць)
Тип матеріалу силікон-гідрогель
Матеріал lotrafilcon В
Діоптрії 0,0 ... -8,0
Радіус кривизни (мм) 8,6
Діаметр (мм) 14,2
Вміст води (%) 33
Проникність кисню (Dk/t) 138
Обробка поверхні плазмова
УФ-фільтр ні
В упаковці 2 лінзи
Виробник Alcon