Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

Air Optix plus HydraGlyde - Контактні лінзи для далі (місячної заміни) - АКЦІЯ 3 лінзи + розчин

Виробник: Alcon
Артикул: AIR OPTIX

726,00 грн. /3
242,00 грн./ 1шт.

В наявності
Air Optix plus HydraGlyde – силікон-гідрогелеві контактні лінзи від компанії Alcon. Це новий вдосконалений варіант лінзи AIR OPTIX AQUA, що створені на основі двох запатентованих інноваційних технологій SmartShield і HydraGlyde. 
Технологія HydraGlyde знижує тертя лінзи о тканини ока та забезпечує ще більш довготривале зволоження шляхом утримання вологи на поверхні лінзи, що в сою чергу, позитивно впливає на рівень комфорту під час носіння. Лінзи залишаються вологими на протязі всього дня.
Технологія SmartShield – це ультра тонкий захисний шар, який не дає накопичуватись жировим відкладенням на поверхні лінзи, а також захищає лінзу від залишків косметичних засобів та кремів. 

Особливості та переваги Air Optix plus HydraGlyde:
  • Зволожуюча матриця HydraGlyde притягує і утримує вологу на поверхні лінзи. Її використання дозволило збільшити тривалість зволоженості поверхні лінз.
  • Технологія SmartShield сприяє збереженню гідрофільності поверхні лінзи і протидії ліпідним відкладенням з 1-го до 30 дня носіння. 
  • Високий рівень проникнення кисню (Dk/t=138)  забезпечує фізіологічно необхідний доступ кисню до рогівки ока. Це дозволяє зменшити імовірність появи гіпоксії (недостатку кисню). 
  • Матеріал, із якого виготовлені лінзи (Лотрафілкон В), володіє можливістю утримувати вологу, тим самим зменшуючи зневоднення, що надає комфортного використання.
  • Вміст води (33%) забезпечує високу стабільність лінз до дегідратації, і дозволяє зберегти комфорт навіть при роботі за монітором і в кондеціонованих приміщеннях.
Додатково:
За призначенням Для далі (+ або -)
Режим заміни Щомісячний
Режим носіння денний (1 місяць), або безперервний (до 7 днів)
Тип матеріалу силікон-гідрогель
Матеріал lotrafilcon В
Діоптрії +8,0 ... -12,0
Радіус кривизни (мм) 8,6
Діаметр (мм) 14,2
Вміст води (%) 33
Проникність кисню (Dk/t) 138
УФ-фільтр ні
В упаковці 3 лінзи
Виробник Alcon