Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

Biotrue ONEday for PRESBYOPIA (5 шт.) - Контактні лінзи мультифокальні (щоденні)

Виробник: Bausch & Lomb
Артикул: Biotrue
42,00 грн. / шт
В наявності

210,00 грн. /5

Лінзи Biotrue ONEday For Presbyopia призначені для корекції зору при пресбіопії (вікова далекозорість). Лінза має дизайн 3-Zone і призначена для одноденного носіння.
Biotrue® ONEday for Presbyopia створені з інноваційного матеріалу HyperGel ™, склад якого імітує ліпідний шар слізної плівки, що пояснює максимальний комфорт носіння. Новий матеріал забезпечує необхідну для очей провідність кисню. Вміст вологи лінзи становить 78%, подібно рогівці ока. 
Особливості Biotrue ONEday  for PRESBYOPIA:
  • Завдяки дизайну 3-Zone ви матимете комфортний зір на всіх відстанях.
  • За рахунок унікального поєднання параметрів, забезпечується висока якість зору і комфортне носіння КЛ протягом усього дня (аж до 16 годин без додаткового зволоження). 
  • Оптика високої чіткості High Definition™ відображує відблиски і ореоли, і забезпечується ясний, чіткий зір навіть в умовах низької освітленості. Зменшує оптичні аберації по всім оптичним силам. 
  • Відмінна гідрофільність лінз дозволяє протягом дня максимально зволожувати очі і тим самим забути про дискомфорт, який часто з'являється при щоденному носінні лінз. 
  • Особливий дизайн одноденних лінз Biotrue ONEday дозволяє імітувати дію ліпідного шару слізної плівки, а це оберігає очі від сухості. 
  • Лінзи Biotrue ONEday в своїй структурі мають UV-блокатор, який забезпечує захист очей від ультрафіолетового випромінювання. 
  • Носіння одноденних лінз виключає використання додаткових засобів по догляду (розчини, ферментні очищувачі і т.ін.), що значно економить кошти і Ваш час. 
Додатково:
За призначенням Мультифокальні
Режим заміни Щоденний
Режим носіння денний (1 день)
Тип матеріалу гіпергель
Матеріал Nesofilcon A
Діоптрії +6,0 ... -9,0
Радіус кривизни (мм) 8,6
Діаметр (мм) 14,2
Аддідація Low; Medium; High
Вміст води (%) 78
Проникність кисню (Dk/t) 42
Дизайн 3-Zone
УФ-фільтр так
В упаковці 5 лінз або 30 лінз
Виробник Bausch & Lomb