Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

Biotrue ONEday - Контактні лінзи для далі (щоденні)

Виробник: Bausch & Lomb
Артикул: Biotrue
27,00 грн. / шт
В наявності

810,00 грн. /30

Одноденні лінзи Biotrue ONEday преміум класу від знаменитої американської компанії Bausch & Lomb позиціонуються як інноваційний оптичний продукт, що не має аналогів у своєму класі.
Biotrue ONEday створенні з нового матеріалу HyperGel™, який поєднує в собі кращі характеристики гідрогелевих і силікон-гідрогелевих матеріалів і є наступним поколінням гіпергелів, що використовуються для виготовлення контактних лінз щоденної заміни.
Матеріал HyperGel™ поєднує в собі унікальні характеристики - дуже високий вологовміст - 78% (дорівнює вмісту вологи самої рогівки ока), з максимально високою, як для гідрогелів, здатністю пропускати кисень (42 Dk/t). Це ще не всі «навороти». Внутрішня поверхня лінзи «автоматично» приймає форму рогівки, а зовнішня поверхня імітує природну ліпідну мантію сльозової плівки. 
Особливості та переваги Biotrue ONEday:
  • За рахунок унікального поєднання параметрів, забезпечується висока якість зору і комфортне носіння КЛ протягом усього дня (аж до 16 годин без додаткового зволоження). 
  • Оптика високої чіткості High Definition™ відображує відблиски і ореоли, і забезпечується ясний, чіткий зір навіть в умовах низької освітленості. Зменшує оптичні аберації по всім оптичним силам. 
  • Відмінна гідрофільність лінз дозволяє протягом дня максимально зволожувати очі і тим самим забути про дискомфорт. 
  • Особливий дизайн одноденних лінз Biotrue ONEday дозволяє імітувати дію ліпідного шару слізної плівки, а це оберігає очі від сухості. 
  • Лінзи Biotrue ONEday в своїй структурі мають UV-блокатор, який забезпечує захист очей від ультрафіолетового випромінювання. 
  • Носіння одноденних лінз виключає використання додаткових засобів по догляду (розчини, ферментні очищувачі і т.ін.), що значно економить кошти і Ваш час. 
  • Для зручності користування лінзи Biotrue Oneday мають світло-блакитне тонування. 
Додатково:
За призначенням Для далі (+ або -)
Режим заміни Щоденний
Режим носіння денний (1 день)
Тип матеріалу гіпергель
Матеріал Nesofilcon A
Діоптрії +6,0 ... -9,0
Радіус кривизни (мм) 8,6
Діаметр (мм) 14,2
Вміст води (%) 78
Проникність кисню (Dk/t) 42
УФ-фільтр так
В упаковці 30 лінз
Виробник Bausch & Lomb