Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

DAILIES TOTAL 1 - 30 - Контактні лінзи для далі (щоденні)

Виробник: Alcon
Артикул: DAILIES
36,00 грн. / шт
В наявності

1.080,00 грн. /30

Dailies Total 1 - одноденні силікон-гідрогелеві контактні лінзи від Alcon (раніше Ciba Vision), в яких застосована технологія градієнтного (нерівномірного) розподілу вологи всередині тіла КЛ. У даній моделі одноденних лінз вигідно поєднується максимальний комфорт гідрогелевих лінз і висока здатність пропускати кисень властива силікону.
Це перші силікон-гідрогелеві лінзи, які максимально пропускають кисень і мають вологовміст  який відповідає складу вологи на поверхні рогівки. Лінзи Dailies Total 1 виробляють по унікальнальній технології градієнта вологості. Між цетром і поверхнею лінзи знаходиться перехідна зона, при якій  вміст вологості змінюється від 33% до 80%. 
Рекомендовані людям з синдромом сухого ока, для людей у яких постійний дискомфорт в лінзах. Лінзи максимально зручні і безпечні для очей.
Особливості та переваги DAILIES TOTAL 1:
  • Вміст вологи 80% на внутрішній поверхні практично дорівнює рівню вологи у рогівці, що дає можливість запобігати її «підсиханню», і відповідно - появі відчуття сухості ока. 
  • Новий силікон-гідрогелевий матеріал Delefilcon A з низьким вмістом вологи (33%) в центрі МКЛ, дозволив збільшити коефіцієнт киснепроникності Dk/t до неймовірних 156 одиниць. За цим показником Dailies Total 1 значно перевершує всі існуючі сьогодні одноденні МКЛ.
  • Завдяки нерівномірному розподілу вологи, можливі алергічні реакції на силікон зведені до мінімуму.
  • Лінзи можна безпечно носити протягом 14 годин.
Додатково:
За призначенням Для далі (+ або -)
Режим заміни Щоденний
Режим носіння денний (1 день)
Тип матеріалу силікон-гідрогель
Матеріал Delefilcon A
Діоптрії +6,0 ... -12,0
Радіус кривизни (мм) 8,5
Діаметр (мм) 14,1
Вміст води (%) 33-80
Проникність кисню (Dk/t) 156
УФ-фільтр ні
В упаковці 30 лінз
Виробник Alcon