Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

AOSEPT PLUS HydraGlyde - пероксидна система для контактних лінз

Виробник: Alcon
Артикул: AOSEPT PLUS HydraGlyde

437,00 грн.

В наявності

AOSEPT PLUS HydraGlyde – пероксидна система, призначена для додаткового догляду, очищення і дезінфекції м'яких контактних лінз від компанії Alcon.

AOSEPT PLUS HydraGlyde успішно бореться з різного роду органічними і неорганічними забрудненнями. Запатентована матриця HydraGlyde Moisture Matrix легко вбудовується в поверхню, що очищується і створює враження щойно добре зволоженої лінзи. Цей розчин не містить консервантів, тому підходить навіть для чутливих, схильних до алергії очей.

AOSEPT PLUS HydraGlyde – це не просто багатофункціональний розчин, а пероксидна система (тому що містить Н2О2), створена за передовими технологіями, яка не тільки дезінфікує, але й зволожує ваші лінзи. Контактні лінзи повинні зберігається в розчині не менше 6 годин для того, щоб закінчився весь цикл хімічних реакцій і реагент розчину повністю нейтралізувався. При цьому склад AOSEPT PLUS HydraGlyde переходить в слабкий сольовий розчин, подібний зі складом сльози.

При очищенні лінз розчином AOSEPT PLUS HydraGlyde необхідно користуватись спеціальним контейнером. Процес дезінфекції супроводжується видимим виділенням бульбашок газу.

ЗАСТОСУВАННЯ:

очистка; дезінфекція; видалення протеїнових відкладень

Об"єм:   360 мл

ВАЖЛИВО! Безпосередньо перед тим, як одягнути лінзи після дезінфекції в розчині, слід обов'язково промити їх звичайним багатофункціональним розчином! Ні в якому разі не можна використовувати дану систему для закапування очей!