Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

Enzisin – таблетки для очищення контактних лінз

Виробник: Schalcon
Артикул: Enzisin

260,00 грн.

Доступно до замовлення

Enzisin – ферментні таблетки для очищення всіх типів м’яких та жорстких газопроникних контактних лінз.

Enzisin робить контактні лінзи абсолютно чистими та прозорими, тим самим підвищуючи гостроту зору. 

Як правило таблетками користуються користувачі контактних лінз тривалого режиму носіння, від трьох місяців і більше. Але якщо ви відчуваєте дискомфорт або випадково впустили лінзу, таблетки Enzisin застосовують і для мкл на місяць. (Щоденні контактні лінзи не розраховані на глибоке очищення, тому просто скористайтеся новою лінзою, а пошкоджену викиньте).

Завдяки біосинтетичному ферменту «Subtilizin A», розробленим компанією Schalcon (Італія), ферментні таблетки Enzisin діють ефективно і безпечно, очищуючи лінзи протягом всього двох годин.

Використання таблетки Enzisin дуже просте. Досить додати її в контейнер для контактних лінз разом з основним універсальним розчином. Залишити мінімум на 2 години. А перед одяганням обов'язково промити контактні лінзи багатофункціональним розчином. Для виключення кумуляції відкладень, фахівці радять обробляти ферментними таблетками контактні лінзи з пролонгованим терміном носіння, починаючи з першого тижня. Частота обробки може бути індивідуальною, з оглядкою на стан зволоження очей, матеріалу контактних лінз та їх використання протягом дня.


Застосування: очищення, видалення відкладень, дезінфекція


Кількість:    12 шт.