Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

Multi Action - розчин для контактних лінз

Виробник: AVIZOR
Артикул: Multi Action

184,00 грн.

В наявності

Multi Action — багатофункціональний розчин для всіх типів контактних лінз з гіалуронатом натрію. Підходить для чутливих і схильних до алергічних реакцій очей.

Перш ніж використовувати розчин, обов'язково проконсультуйтеся з офтальмологом. Лікар підкаже, які засоби для догляду за лінзами підійдуть вам найкраще. Пам'ятайте, що в разі індивідуальної непереносимості (алергії) розчин може не підійти.


Склад розчину Multi Action:

  • Гіалуронат натрію — природний компонент зі зволожуючою і регенеруючою дією. Утворює на поверхні лінз тонку гідрофільну сітку, яка захищає їх від пересихання.
  • Полігексаметилена бігуанід — дезінфікуючий агент з широким спектром протимікробної активності. М'яко знищує шкідливі мікроорганізми, не шкодячи здоров'ю очей.
  • ЕДТА — хелатуючий агент, який зв'язує і видаляє кальцієві відкладення. Разом з тим ЕДТА підвищує дезінфікуючу активність розчину.


Переваги розчину Multi Action:

  1. Мінімум інгредієнтів в складі. Multi Action містить тільки найнеобхідніші компоненти, які потрібні для очищення, дезінфекції та зволоження лінз. У розчині немає шкідливих консервантів.
  2. Зволоження лінз. Завдяки гіалуроновій кислоті засіб активно змочує МКЛ і захищає їх від пересихання протягом дня.
  3. Регенеруюча дія. Гіалуронат натрію надає не тільки зволожуючу, але і регенеруючу дію. Він загоює дрібні дефекти рогівки, які можуть з'являтися при носінні МКЛ.

 

ЗАСТОСУВАННЯ:

очищення, дезінфекція, зберігання, споліскування, зволоження, видалення мінеральних і органічних відкладень.


Купити розчин Multi Action можна об'ємом:    100 мл і 350 мл