Наш телефон в VIBER 066 244 82 80

Колл-центр: пн-пт: 08:00-20:00; сб-нд: 09:00-16:00; Онлайн замовлення – цілодобово

Інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів

Ocuvite Lutein Forte - вітаміни для очей

Виробник: Bausch & Lomb
Артикул: Ocuvite Lutein Forte

230,00 грн. /30

В наявності

Ocuvite Lutein Forte (Окювайт Лютеїн форте) – це дієтична добавка для нормалізації функції зору від компанії  Bausch & Lomb.

Таблетки, вкриті оболонкою, 60 шт.

Окювайт Лютеїн форте — це науково обґрунтована формула, що поєднує три категорії поживних речовин, які, як доведено, корисно впливають на здоров’я очей:

  • антиоксидантні вітаміни (С і E);
  • мінерали (цинк і селен);
  • лютеїн та зеаксантин.

Лютеїн та зеаксантин є каротиноїдами. Каротиноїди — це пігменти жовто-гарячого кольору, які природно розміщені в центрі ока (макулі), частині ока, яка відповідає за кольорове сприйняття навколишнього світу та найвищу гостроту зору. Серед всіх каротиноїдів тільки лютеїн і зеаксантин утворюють так званий макулярний пігмент. Разом вони виконують дві важливі функції:

  1. працюють як блакитний світлофільтр — подібно до внутрішніх сонцезахисних окулярів захищають очі від шкідливого впливу синьої частини спектра світла; 
  2. вони є сильними антиоксидантами.

Вітаміни С, Е і мінерали цинк та селен — потужні антиоксиданти, що попереджають утворення вільних радикалів та їхню пошкоджуючу дію на тканини ока, гальмують розвиток та прогресування катаракти, вікової дегенерації макули, короткозорості тощо.


Каротиноїди, вітаміни і мінерали, що входять до складу «Окювайт», безпосередньо організмом людини вироблятися не можуть. Тому їх називають «есенціальними». Вони можуть бути отримані з продуктів харчування або при вживанні дієтичних добавок.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

Окювайт Лютеїн форте може бути рекомендовано для корекції раціонів харчування як додаткове джерело антиоксидантів, омега-3 жирних кислот та макулярних пігментів (лютеїн і зеаксантин) для забезпечення нормальних функцій зору, збереження гостроти зору, захисту органів зору від надмірної кількості вільних радикалів.


ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ВЖИВАННІ

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів. Перед вживанням рекомендована консультація лікаря. 


Не містить глютен, можна вживати хворим на целіакію. Низький вміст цукру, не містить лактози. Можна вживати хворим на цукровий діабет, а також людям, з непереносимістю глютену.


СПОСІБ СПОЖИВАННЯ: дорослим приймати по 1-2 таблетки на добу, під час прийому їжі, запивати водою.

ТЕРМІН СПОЖИВАННЯ: до 12 тижнів; в подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем.

Не є лікарським засобом. Не містить ГМО.